Згідно з повідомленням синоптика Наталії Діденко у Facebook, з 7 лютого в Україні настане період тепла.

Вона очікує виключно помірну температуру: вдень від +6 до +12 градусів тепла, а на півдні та південному заході температура може досягати +10-+16 градусів тепла.

Очікується, що атмосферний фронт пройде через західні та північні регіони, принісши із собою невеликі дощі, можливо, увечері з домішкою мокрого снігу. На сході вночі також спостерігатиметься невеликий дощ. Прогнозується швидкість вітру 7-12 метрів за секунду, пориви до 15-20 метрів за секунду.

"Очікується впродовж дня +6+12 градусів, на півдні та південному заході +10+16 градусів! Атмосферний фронт черкне західні та північні області, там пройдуть невеликі дощі, ввечері можливо з мокрим снігом. Також найближчої ночі на сході є ймовірність незначних опадів. Вітер у своєму репертуарі – південно-західного та західного напрямків, 7-12, подекуди сильні пориви до 15-20 метрів за секунду. У Києві також тепло стрибне до +7+9 градусів. Щоправда, буде хмарно та вітряно, невеликий дощ", - каже синоптикиня.

Після цього періоду потепління очікується короткочасне охолодження 8-9 лютого.

Потепління в Україні
Потепління в Україні

Проте з 10 по 14 лютого в Україні прогнозується значне потепління, температура коливатиметься від +10 до +16 градусів за Цельсієм. Хоча на крайній півночі температура може бути трохи нижчою за +10 градусів, загальний прогноз передбачає відчуття весни. Хоча після 15 лютого може повернутися холодна погода, Діденко вселяє оптимізм, натякаючи на наближення теплих днів та появу зеленого листя.

"А впродовж 10-14 лютого в Україні запахне весною, прийде суттєве потепління, до +10+16 градусів. Крайня північ України буде температурно стриманішою, нижче +10 градусів, проте також порівняно тепло. Можна починати мріяти про реальну весну. І хоча з 15-го лютого знову прийде похолодання, воно вже нас не введе в оману – діло йде до теплих зелених листочків", - прогнозує погоду Наталія Діденко, як пише «pb-news».

Нагадаємо, вибір зроблено: стало відомо, хто представить Україну на "Євробачення-2024"

Раніше «Українці» писали справжній жах: ракетна атака по Києву 7 січня – все, що зараз відомо

Як повідомляли «Українці», "Гра в кальмара 2" та інші новинки: Netflix вразив анонсом на 2024 рік – готуйте попкорн