Температура в Україні знову впала, досягнувши в деяких регіонах 11 градусів нижче за нуль. Однак очікується тенденція до потепління: невдовзі температура термометрів може піднятися до +15 градусів. "Expert" повідомляє, що морози, швидше за все, зникнуть по всій Україні.

Синоптики очікують на невеликий мокрий сніг та дощ у вівторок, 20 лютого, у Західній та Житомирській областях, а також у Вінницькій, Київській та Чернігівській областях.

Очікується, що протягом наступних двох днів, за винятком півдня, у країні будуть такі погодні умови. Напрям вітру буде південно-західним, швидкість становитиме від 5 до 12 метрів за секунду. Нічна температура у вівторок коливатиметься від 1 до 8 градусів морозу, а денна – від 2 до 3 градусів морозу, досягаючи на півдні +6 градусів. На заході нічна температура коливається близько 0 градусів, а денна – від 3 до 8 градусів.

Потепління в Україні
Потепління в Україні

Прогноз на 21-22 лютого передбачає нічну температуру від 3 до 3 градусів морозу (21 лютого на Лівобережжі може бути від 1 до 6 градусів морозу). Очікується, що денна температура у ці дні коливатиметься від 2 до 8 градусів тепла. У четвер на південному заході країни може бути температура до +11 градусів, повідомили в Укргідрометцентрі.

Примітно, що судячи з приблизних карт-прогнозів, до 24 лютого, швидше за все, ніде не буде морозів. Раніше прохолодна температура в Сумській області очікується на рівні 0-2 градуси Цельсія, а на заході нічні температури можуть навіть доходити до +8 градусів. Вдень очікується підвищення температури у всій Україні до +15 градусів.

Погода в Україні
Погода в Україні

Нагадаємо, довгоочікувана індексація пенсій у березні: на скільки виростуть виплати – названо головні суми

Раніше «Українці» писали, Оля Полякова "відростила" собі вуса: стала брюнеткою із стрижкою під хлопчика. Павло Зібров відпочиває

Як повідомляли «Українці», подорожчає абсолютно все? Різке зростання цін на пальне вдарить по кишені кожного