В Україні є пропозиція запровадити перевірки Telegram-каналів, і вона походить від депутатів. Про це розповів голова комітету ВРУ зі свободи слова Ярослав Юрчишин, повідомляє "Детектор-медіа".

Ці перевірки спрямовані на виявлення джерел фінансування цих каналів та перевірку сплачених податків, особливо тих, що отримані від доходів від реклами.

Ідея полягає в тому, щоб зосередитись на «активних» Telegram-каналах, особливо з високою економічною активністю та значним обсягом реклами. Є підозра, що такі засоби масової інформації можуть занижувати свої податки.

Юрчишин наголосив, що причиною цієї податкової ініціативи є війна у країні. Наголошується, що отримані кошти мають йти на потреби оборони.

Податкова: скрін з відео
Податкова: скрін з відео

Він наголосив на важливості не лише вирішення проблем, пов'язаних з російською пропагандою в Telegram, у тому числі дискусій з Павлом Дуровим (російським бізнесменом, що стоїть за Telegram), а й розуміння того, чому ці, здавалося б, прибуткові підприємства не сплачують достатню кількість податків.

Таким чином, запропонована податкова кампанія спрямована на те, щоб економічна діяльність у країні, яка перебуває у стані війни, оподатковувалась необхідним податком, а доходи спрямовувалися на потреби оборони України.

Нагадаємо, Amazon представив офіційний трейлер серіалу Fallout: коли чекати на прем'єри з культової гри

Раніше «Українці» писали, "Гра в кальмара 2" та інші новинки: Netflix вразив анонсом на 2024 рік – готуйте попкорн

Як повідомляли «Українці», найідеальніша жінка за версією Playboy показала свою п'яту точку: вам краще присісти