Так, Amazon щойно випустив повний трейлер майбутньої серії Fallout і фанати в захваті.

Телевізійна адаптація легендарного постапакаліптичного рольового серіалу, представлена ​​вам тими самими людьми, які працювали над «Світом Дикого Заходу», запланована до виходу на Prime Video 11 квітня, стала гарячою темою.

За словами інсайдерів ITC, на Prime Video вийдуть відразу всі 8 серій серіалу.

Продюсер Джонатан Нолан пішов далі і порівняв цей серіал із Fallout 5 у нещодавній розмові з Total Film. Отже, очікування зростають.

Серія Fallout, дія якої розгортається 2296 року, через 219 років після ядерної війни, обіцяє занурити нас у суворі історії виживання людства в постапокаліптичному майбутньому.

Кадр із трейлера Fallout
Кадр із трейлера Fallout

Що круто, то це те, що це частина канону ігрової серії, але її власна історія обертається навколо трьох центральних персонажів: Люсі, молодої дівчини з Притулку 33; її батька та наглядача сховища Генк; та найманець-гул Купер Говар.

Зазначається, що головні ролі грають Елла Пернелл, відома за «Шершнями», Уолтон Гоггінс з «Виправданого» та Кайл Маклахлан, людина з «Твін Пікс».

Тож відзначте у своєму календарі 11 квітня, тому що в цій серії Fallout незабаром з'явиться серйозна постапакаліптична драма.

Нагадаємо, "Гра в кальмара 2" та інші новинки: Netflix вразив анонсом на 2024 рік - готуйте попкорн

Раніше «Українці» писали, Козловський заявив, що Кондратюк "відкосив" від мобілізації і порівняв його з Путіним: "Цей козел…"

Як повідомляли «Українці», найідеальніша жінка за версією Playboy показала свою п'яту точку: вам краще присісти.