До четверга, 21 березня, в Україні спостерігатиметься низький тиск, що призведе до опадів у більшості регіонів, а в деяких районах уночі очікується мокрий сніг.

Однак, починаючи з 22 числа, прогнозується припинення опадів, що супроводжується поступовим підвищенням температури. Цю інформацію надав Український гідрометцентр, повідомляють «kontrakty».

У найближчі два дні у південних та центральних регіонах України очікуються невеликі та помірні дощі. У деяких районах уночі може йти мокрий сніг, а на дорогах у західних регіонах очікується ожеледиця.

Крім того, 20-21 березня в окремих районах західного та південного регіонів очікується туман. Імовірна зміна напряму вітру з південно-східного на північно-східний від 5 до 10 м/с.

Весна: скрін з відео
Весна: скрін з відео

Нічна температура коливатиметься від -2° до +4° за Цельсієм, а денна - від +3° до +9°. У південно-східних регіонах та 21 березня у більшості районів температура може коливатися від +6° до +12°С.

22 березня у деяких районах південних областей прогнозується невеликий дощ, у Криму та західних регіонах очікується помірний дощ.

Решта території залишиться посушливою. Нічна температура 22 березня прогнозується від 0 до +6° Цельсія, денна – від +5° до +11°.

Також відомий синоптик Наталія Діденко також припускає, що період похолодання в Україні буде недовгим.

Нагадаємо, доведеться віддати останні гроші: українцям тотально піднімуть податки

Раніше «Українці» писали, в Україні виводять з обігу частину монет та купюр: встигніть обміняти свої гроші

Як повідомляли «Українці», ваше життя кардинально зміниться: на ці знаки Зодіаку чекає подарунок долі