У Полтавській області до ТЦК та СП доставлять близько 30 тисяч осіб, повідомив 28 березня представник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

На всіх цих українців подано скаргу до обласної поліції за скоєння адміністративних правопорушень за двома статтями. До таких статей належать «Порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку» та «Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

За словами Істоміна, поліція зобов'язана доставляти людей до ТЦК на їхню вимогу. На порушників складаються протоколи із наступним рішенням керівника ТЦК.

ТЦК, воєнкоми, мобілізація
ТЦК, воєнкоми, мобілізація

У разі несплати українцями штрафів подається заява про їх доставку. Зазвичай це стосується людей, які не з'явилися до ТЦК після отримання повістки.

Загалом у Полтавській області під звернення за явку до ТЦК потрапило близько 30 тисяч осіб.

"Є така процедура, що поліція за нашим зверненням має доставити людину в ТЦК. Людина, яка порушила адміністративний кодекс, на неї формується протокол, потім постанова від начальника ТЦК. І якщо людина не сплатила штраф, то тоді звернення щодо доставки. Зазвичай, це люди, які після отримання повістки не з'явилися в ТЦК", - повідомив Роман Істомін.

Нагадаємо, всіх українців поставлять на військовий облік: чоловікам встановили жорсткі терміни

Раніше «Українці» писали, масштабна ракетна атака РФ: ворог намагається влаштувати новий блекаут – у Мінерго попередили українців

Як повідомляли «Українці», НАТО просить посилити мобілізацію в Україні: "Непросто переконати людей"