Відома російська гімнастка, олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва свого часу була однією з найвідоміших медійних особистостей в країні. Однак після завершення спортивної кар'єри Аліна Маратівна досить швидко пішла в тінь.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

Хтось пов'язує це з політичною і державною діяльністю Кабаєвої, інші і зовсім нагадують про численні чутки, що пов'язували спортсменку з російським президентом Володимиром Путіним. Свого часу навіть подейкували, що між главою держави і прославленою гімнасткою не просто роман, а повноцінні сімейні відносини.

Як би там не було, зараз особисте життя Аліни Маратівни Кабаєвої прихована від сторонніх поглядів за сімома замками і високим парканом. Ставши після спортивної та політичної кар'єри великим медіаменеджером, знаменитість все ще уникає інтерв'ю, а інформація про її поточний сімейний статус залишається однією з найбільших таємниць для преси.

Можливо, саме ця обставина і породжує все нові і нові чутки щодо її персони. Наприклад, ще в 2015 році німецька преса повідомляла, що у Кабаєвої народився первісток. А зовсім недавно ЗМІ розповіли про друге Материнство спортсменки.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

Так, Woman Journal з посиланням на популярні телеграм-канали розповів, що 37-річна Кабаєва нібито народила другу дитину.

"Ходять чутки про те, що Аліна Кабаєва вдруге стала мамою», – йдеться в статті.

Зрозуміло, ніяких коментарів від самої Аліни Маратівни щодо цих звісток не послідувало. Однак, як нагадує Woman Journal, схожі чутки про спортсменку з'являлися ще в 2018 році.

До слова, саме з тих пір Кабаєва практично перестала з'являтися на публіці і спілкуватися з журналістами, що спровокувало російську і західну пресу на цілу низку публікацій про те, куди могла зникнути з інформаційного простору знаменита олімпійська чемпіонка.