Пентагон США опублікує розсекречені документи з описом 120 близьких зустрічей американських військових пілотів, які розслідуються його цільовою групою з непізнаних повітряних явищ - як визнає професор Кокс, "ми не самотні"

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Брайан Кокс стверджує, що ви не в сутінковій зоні, якщо вірите в НЛО. Він вважає, що у Всесвіті може бути не менше 200 мільярдів інших цивілізацій.

Пентагон США готується випустити в кінці цього місяця розсекречені документи, оголошені справжніми секретними матеріалами, про існування НЛО.

В інтерв'ю Sunday Mirror він сказав: "У Всесвіті повинні бути інші цивілізації. Я не можу уявити, що ми єдині".

А завтра ввечері в документальному фільмі BBC про інопланетян він каже: "Ми всі хочемо, щоб інопланетяни були реальністю. Ми б хотіли, щоб прийшов інопланетянин. Але ми не хочемо, щоб Дарт Вейдер спустився".

Професор Кокс каже, що прибульці можуть використовувати космічні роботи для дослідження нашої планети так само, як НАСА зараз робить в Сонячній системі. "Навіщо відправляти Battlestar Galactica, якщо можна відправити щось розміром з iPhone?", - каже він.

Браян Кокс
Браян Кокс

Джерела повідомляють, що наше власне Міністерство оборони має намір перезапустити свій підрозділ по НЛО, яке було створено Уїнстоном Черчіллем в 1953 році і закрито скороченнями оборони в 2009 році після розслідування 12000 спостережень.

У документах Пентагону буде детально розказано про 120 близьких зіткненнях американських військових льотчиків, розслідуваних його оперативною групою з непізнаних повітряних явищ, управлінням військово-морської розвідки і ФБР.

Вони включають свідчення пілота-винищувача ВМС США Алекса Дітріх, яка вперше розповіла про свою зустріч з НЛО минулого місяця.

Це сталося 14 листопада 2004 року, коли лейтенант-командир, який зараз викладає у військово-морській академії США, перебував на авіаносці USS Nimitz біля узбережжя Каліфорнії.

Корабельний радар виявив літаючі об'єкти, що падають в небо на неймовірній висоті 80000 футів менш ніж за секунду.

Дітріх і командир Девід Фравор піднялися в повітря на своїх літаках F / A-18 і побачили те, що вони описали як щось на зразок 40-футового білого TicTac.

Дарт Вейдер
Дарт Вейдер

Дітріх розповів американському новинному шоу "60 хвилин": "Він стрибав з місця на місце і перекидався непередбачуваним чином. Весь час, поки ми говоримо один з одним по радіо, просто втрачаємо розум".

Фравор сказав: "Я хотів подивитися, наскільки близько я зможу підійти. І коли він опинився прямо переді мною, він просто зник. Він прискорився, як ніщо з того, що я коли-небудь бачив".

Навіть колишній президент Барак Обама сказав ведучому ток-шоу Джеймсу Кордену: "Є кадри і записи з об'єктами в небі, про які ми точно не знаємо, що це таке. Ми не можемо пояснити, як вони рухалися".

Нагадаємо, що у мережі розповіли про секретні матеріали, пов'язані з НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", НАСА розповіла, що можливо знайшла позаземне життя.