Поліція Сассекса розмістила в Facebook воістину трагічне зображення людини в наручниках після його арешту, і, на щастя, у нас поки немає технології нюху і зору.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Коли поліція зупинила підозрюваного в угоні автомобіля в Сассексі, пасажир в автомобілі вирішив втекти.

Він відправився через сільгоспугіддя, намагаючись врятуватися від переслідують його копів, але опинився по шию в гної, коли намагався перестрибнути яму.

Корова
Корова

Поліція Суссекса написала в Facebook, що переслідувачі зглянулися над підозрюваним і витягли його з бруду: "Завдяки рішучим поліцейським послідувала рятувальна операція, і всі вони опинилися в безпеці, але були покриті коров'ячим послідом", - написали вони, додавши: какашки смайлики просто на всякий випадок.

У випадку, якщо фотографія людини в наручниках не була досить бентежною, його покриті какашками штани спортивного костюма були злегка стягнуті під час рятувальної операції, і нас всіх порадували його стильні сині штани.

Сотні здивованих коментаторів привітали поліцейських з нашийником. Багато хто порівнював лиходія з Біффом Танненом з фільмів" Назад в майбутнє", який, здавалося, завжди опинявся не на тому кінці купи коров'ячого посліду.

Злочинець
Злочинець

"О боже ... Я теж дійсно сподіваюся, що хтось облив його з шланга перед транспортуванням ... Тримаю парі, що співробітники в'язниці теж зажадали невелику компенсацію", "сподіваюся, що його змусили роздягнутися перед тим, як сісти в машину і зібрати одяг для доказів. Молодці, поліція Сассекса, і хто коли-небудь витягував його, посміявшись. Тримаю парі, фермер сказав кілька добірних слів", - залишили коментарі юзери соцмережі.

Нагадаємо, що батько випадково вистрілив у 9-річного сина.

Як раніше повідомляв портал "Українці", юну дівчинку вдарило блискавкою, коли вона купалася в океані.