Дівчина з Халла каже, що її прив'язали до батареї, накачували наркотиками і алкоголем і згвалтували, коли їй було всього тринадцять років.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Дівчина, яку ображала група чоловіків, сміливо розповіла про свої жахливі переживання від рук кривдників.

Вона - одна з шести передбачуваних жертв грумінгу в Халлі, які були змушені терпіти нудотне насильство.

Дівчинці було всього 13 років, коли вона каже, що проблеми почалися після того, як вона зустріла двох чоловіків на вечірці, у випадковій зустрічі, яка залучила її в кошмар наяву.

Вона та інші дівчата стверджують, що зазнали циклу жорстокого поводження, включаючи згвалтування та примус до вживання наркотиків.

Дівчина
Дівчина

"Мені сказали, що вечірки були веселими. Я була в вразливому місці в своєму житті, і я думала, що приймати наркотики - це весело. Я дійсно серйозно пристрастилася до наркотиків через те, скільки мені давали чоловіки. Вони дали мені кокаїн і ці таблетки, але я не знаю, що в них було. Потім мене притиснув один з чоловіків, і я продовжувала говорити йому "ні", тому що це було неправильно, але він займався зі мною сексом. Я втратила невинність, і мені було всього 13 років", - вона сказала.

Люсі стверджує, що насильство почалося приблизно через місяць після відвідування вечірки в квартирі в Халлі.

Вона розповіла, що бачила шість або сім інших дівчат, що сидять на підлозі в квартирі, коли вона прийшла. Над ними стояли двоє чоловіків.

За її словами, на одній з дівчаток була форма початкової школи, і дівчаток накачали наркотиками і алкоголем, перш ніж знову запросити на подібні вечірки.

Через кілька тижнів чоловіки стали вимагати від дівчат сексу.

Люсі стверджує, що потім її відвезли в кілька місць навколо Халла, де її змушували займатися сексом з 4-11 чоловіками за ніч, майже кожен день.

Дівчина
Дівчина

"Там завжди були інші дівчата. Нам давали ці наркотики, від яких ми всі ставали гнучкими. Коли йшла одна людина, приходив інший, але ми не могли рушити, щоб зупинити їх. Я думаю, що одному з найстаріших чоловіків, з яким мені доводилося займатися сексом, було близько 60 років. Мені було всього 13 років, і я не була наймолодшою дівчиною, яку змушували робити все це", - розповіла вона.

Незважаючи на погрози, що її прив'яжуть до залізничних колій, якщо вона комусь розповість, Люсі вдалося зібратися з силами, щоб сказати "ні" на одній з вечірок.

Але, що жахливо, таке звернення було свідомо принижуючим і принизливим.

"Вони завжди були жорстокими, але на цей раз вони були дійсно жорстокими. Вони зняли з мене весь одяг, так що я була голою, і вони прив'язали мене до одного з радіаторів опалення. Було близько восьми чоловіків, і всі вони заохочували один одного стояти навколо мене в колі, здійснюючи статеві акти. Я не могла перестати плакати", - поділилася вона.

Люсі стверджує, що їй "платили" за секс з наркотиками, і іноді їй давали 10 фунтів стерлінгів із сотень фунтів, які її кривдники отримували за організацію прибуткових вечірок.

Дівчина
Дівчина

Після того, як інша дівчина звернулася в поліцію, поліцейська операція була розпочата з розслідування банди сексуальних грумінгів в Халлі.

Люсі проявила неймовірну хоробрість, виступивши проти своїх кривдників, незважаючи на погрози розправи і смерті.

34 людини були заарештовані в рамках розслідування, але тепер відсутність доказів призвело до того, що операція була згорнута, в результаті чого Люсі та інші дівчата були шоковані.

Нагадаємо, що молодий хлопець показав свої екстремальні модифікації.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали сучасного робота для плотських утіх.