Люди були попереджені про необхідність бути в підвищеній готовності-до зараження жалкими комахами, оскільки експерти очікують різкого збільшення чисельності цього літа, через непостійну погоду.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Британців попередили, що вони повинні бути напоготові. Оскільки цього літа країна буде вражена навалами - осами.

Шкідники зазвичай досягають свого піку в серпні і вересні, але люди були попереджені про необхідність підготуватися до них на початку цього року через непостійну погоду.

Страхова компанія Aviva заявила, що мінлива погода може призвести до різкого збільшення популяцій ос в пікові літні місяці.

Оси
Оси

Компанія заявила, що в період з квітня по жовтень 2020 року впоралася з майже 13000 інцидентів, пов'язаних із зараженням, більше половини з яких відбулися в липні і серпні.

JG Pest Control додала, що нестабільна погода призвела до скорочення кількості інцидентів, пов'язаних з осами, що може призвести до різкого збільшення їх числа в липні і серпні.

Сара Епплгейт, голова Відділу ризиків Aviva General Insurance, сказала: "Сезон ос зазвичай починається приблизно в кінці червня і досягає піку в липні і серпні. Нестабільна погода в червні призвела до того, що зараження осами в цьому році, здається, трохи знизилося, що може означати ще більший приплив інцидентів до решти літа. Оси можуть турбувати мешканців, тому ми закликаємо людей вжити заходів, щоб не нападати на них, і бути напоготові щодо будь-яких ознак зараження".

Бджола
Бджола

Комахи зазвичай нападають на людину тільки в тому випадку, якщо відчувають загрозу, а потрапила в біду оса може випускати феромон, який сигналізує найближчим членам колонії про захисне, жалить божевілля.

Нагадаємо, що вчені розповіли про камора-мутантів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли, що люди в Україні можуть харчуватися комахами.