Актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець, що лікується від коронавірусу розповіла про самопочуття. Привітавши із запізненням країну з Днем Незалежності, Олена розповіла як переносить хворобу. 

Читайте нас у Google News!

Прочитавши у своєму Instagram вірш Жадана, в дописі до відео Олена запевнила підписників, що переносить хворобу в легкій формі та вже одужує.

View this post on Instagram

Такі вірші, здається, мають цілющу силу!💪🏼 Мені значно краще!) Дякую всім вам за підтримку, друзі! Я отримала стільки побажань від вас! Вже почуваюся добре, майже одужала, була легка форма захворювання, слава Богу...🙏Зовсім скоро скінчиться мій двотижневий карантин, сподіваюсь, і ми побачимось нарешті... Ви тільки бережіть себе, добре?) #деньнезалежності #сергійжадан #слухайукраїнське

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

"Дякую всім вам за підтримку, друзі! Я отримала стільки побажань від вас! Вже почуваюся добре, майже одужала, була легка форма захворювання, слава Богу... Зовсім скоро скінчиться мій двотижневий карантин, сподіваюсь, і ми побачимось нарешті... Ви тільки бережіть себе, добре?)" Олена Кравець

Нагадаємо, що про хворобу актриси повідомив її колега Євген Кошовий.

Раніше "Українці" писали про хворобу Ольги Фреймут, Олександра Пікалова, Олени Зеленської, а також зовсім нещодавно про хворобу подружжя Бабкіних.

А також читайте про спосіб протестувати себе на COVID-19 вдома від доктора Комаровського.