Крім того, проводяться розпродажі та акції. Через це покупець повинен бути особливо уважний при покупці будь-яких продуктів харчування, особливо акційних. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Експерти радять пильно вивчати купується продукт, особливу увагу звертати на дату кінцевого використання. Також вони рекомендують придивитися до умов реалізації товару, уникати покупок в торгових точках, в яких нехтують правилами гігієни.

Крім того, не можна забувати про виконання заходів безпеки в умовах коронавірусної пандемії: використанні захисних масок, дезінфекції рук, дотриманні соціальної дистанції в чергах.

гречка в супермаркетах
гречка в супермаркетах

Ще фахівці підкреслюють, що потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд товару. Деформовані банки, пом'яті упаковки, заветренние з неприємним запахом продукти-це ознаки порушення умов зберігання. Не рекомендується купувати продукти в нарізці, адже іноді так маскують зіпсовані товари.

Перед покупкою кулінарних виробів людина має право запитати, коли і з чого вони були виготовлені, дізнатися термін їх придатності, умови зберігання.

За словами експертів, продукти від великих виробників якісніші, тому що такі виробники не хочуть псувати репутацію. Адже розраховують, що їх товар буде користуватися великим попитом.

Варто запам'ятати, що зазвичай якісний продукт продається за середньою вартістю, адже висока ціна не завжди гарантує хорошу якість. Найчастіше ми просто переплачуємо за бренд. А зовсім дешевий товар може містити недорогі і шкідливі інгредієнти.