Вже неодноразово українці спостерігали різні явища на небі: то "НЛО прилетить", то осяє нічне полотно червоним північним сяйвом.

Нещодавно також сталося унікальне явище, коли Венера спалахнула зеленим полум'ям. І цю унікальну подію зумів сфотографувати шведський фотограф.

Венера, фото із вільних джерел
Венера, фото із вільних джерел

Пітер Розен хотів сфотографувати Венеру і Місяць, що сходить над Стокгольмом, але натомість став свідком рідкісного зеленого спалаху, який фіксувався лише кілька разів в історії, пише DailyMail .

Зелені спалахи з'являються через світло, що відбивається від земної атмосфери, як призма. Вони виникають тільки в холодні та ясні ночі, тому що свіже та холодне повітря дозволяє світлу розсіюватися.

Для того, щоб сфотографувати такий спалах, знадобиться високошвидкісна камера з гарним збільшенням. Робить серійну зйомку Венери, можливо, вдасться сфотографувати дійсно захоплюючий момент.

Венера спалахнула зеленим кольором, фото: Peter Rosen
Венера спалахнула зеленим кольором, фото: Peter Rosen

Розен також підкреслює, що йому вдалося відобразити зелений спалах через сильний холод, який все ще сковує південну частину Швеції. Зелений спалах, за його словами, з'явився, коли Венера була під кутом, близьким до горизонту Землі.

При такому збігу обставин атмосфера Землі працює як призма, поділяючи біле світло на червоне, зелене, жовте, помаранчеве і синє. Якби наша атмосфера була абсолютно чистою і без будь-яких забруднень, фотограф побачив би спалах синього кольору, а не зеленого.

Але оскільки повітря Землі містить забруднюючі речовини, другий відбивається колір – зелений.

Нагадаємо, що в Мексиці уфолог вперше показав мумії НЛО, екземплярам понад 1000 років: "Ми не самотні у величезному Всесвіті".

Раніше ми повідомляли, що 32-річна москвичка кілька місяців листувалася з "Бон Джові" і відправила йому 1,5 мільйона рублів.