У той час, як організатори шоу MONATIK «LOVE IT RHYTHM» за участю українського виконавця Дмитра Монатика прийняли рішення про перенесення заходу з жовтня 2020 року на наступний рік «у зв'язку зі світовою пандемією коронавируса COVID-19 і поточними обмеженнями», в Білорусь, де тривають протести, відправиться «Квартал 95».

На сайті студії «Квартал 95» в розкладі значаться чотири концерти в Білорусі - 22 листопада в Гродно, 23 листопада в Бресті, 24 листопада в Мінську і 25 листопада в Гомелі.

скріншот продажу квитків на концерти Квартал 95 у Білорусі
скріншот продажу квитків на концерти Квартал 95 у Білорусі

На ресурсі, де продаються квитки на концерти «кварталівців», повідомляється, що раніше заходи планувалися на літо 2020 року, але були перенесені на осінь через пандемію коронавірусу.

Раніше Українці писали, що 12-річна дочка "кварталівця" Євгена Кошового Варвара вразила підписників дорослою зовнішністю. Дочка гумориста похвалилася не тільки дорослим чином, але і збільшеними губами. Знімки Варвара Кошова опублікувала на своїй сторінці в "Інстаграм".

дочка Євгена Кошового
дочка Євгена Кошового

"Губи свої (немає). SIIIIKEEEEEE. Я їх накачала", - підписала фото Варя.

На знімках 12-річна дочка Кошового позує з яскравою помадою, роблячи акцент на збільшені губи.

Користувачі Мережі оцінили зміни в зовнішності Варвари, навіть незважаючи на досить юний вік дівчинки.

"Дуже красива. Що за помада?" - запитує користувачці Мережі. "Губи, схоже, як у дівчаток з мультика "Братц", - додала інша. "Ти найкраща... як красиво-то", - коментує підписниця.