Відома і скандальна співачка Оля Полякова пообіцяла запустити нове кулінарне шоу свого виробництва.

Про це співачка повідомила у своєму Instagram.

"Полявіденіе представляє: кулінарне шоу" Васадулі вагароде " 🥦 друзі, ви просили - ми зробили! Рада повідомити вам, що вже завтра відбудеться прем'єра першого випуску #васадулівагароде на моєму офіційному YouTube-каналі. Так що, не пропустіть!",- написала Оля Полякова.

Зірка повідомила деякі деталі прогулюючись в теплиці. Так само на відео з'явився маркер 18+, що значить, дорослим буде ще цікавіше.

Користувачі жваво відреагували на нове шоу Олі Полякової.

"Якби українською мовою то дивилося більше людей! А російською самі собі знімайте та самі собі дивіться!!!",- пише kuzov_service_krutenko_.

"Цікаво скільки буде хворих після вчорашнього концерту в Харкові...",- згадали Ользі Поляковій недавній концентратор.

"Та вже сама...куди б ти поділася без чоловіка, сама вона все, смішно слухати", - дорікнула Полякову swetabastowa.

"Але, можна було хоч грамотно написати назву... "В саду чи, в городі"... А, то зовсім якось написано по-дурному... Якщо, так все писати як чуємо, то швидко нація дурною стані", - знову дорікнули Полякову petrykivkaartstore.

"Не має тепер хороших співаків. Ті що зараз, слухати просто нема що. Одні голі задниці і цицьки. Ще й московською. Фуууув", - пише galinastia.

Раніше Українці писали, що співачка Оля Полякова прокоментувала скандал, що виник навколо її концерту в Харкові, який відбувся, незважаючи на карантинні заходи, введені в Україні.

"Всіх, хто хвилюється, що вони прочитали у ЗМІ, що на мене завели кримінальну справу з приводу харківського концерту, присвяченого Дню вчителя, я хочу заспокоїти: я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує", - заявила Полякова в "сторіз" у Instagram.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

На її думку, "весь галас з приводу заходів і концертів" пов'язаний з передвиборчою кампанією.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

"Але все це можна обговорювати лише тоді, коли закриють метро, яке щодня відвідує стільки людей, що мені стільки і за рік не зібрати, тому, дорогі мої, бережіть себе, мийте руки, не цілуйтеся, носіть маски", - підсумувала Полякова.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

3 жовтня у Харкові відбувся концерт за участі співачки Олі Полякової. Захід був приурочений до Дня вчителя і проходив за підтримки міського голови Геннадія Кернеса. На заході були присутні як самі вчителі, так і члени їхніх родин. Були серед них і діти. Дистанції глядачі не дотримувалися, лише частина з них була у масках.