Молода українська актриса Дар'я Петрожицька поділилася зворушливими кадрами зі зйомок другого сезону серіалу "папік 2" зі Станіславом Бокланом.

Зірка вітчизняного серіалу "папік" Дар'я Петрожицька виклала в сторіз своєї сторінки в Інстаграмі відео, на якому її колега, український актор Станіслав Боклан, грає з котом на зйомках другого сезону комедійного проєкту.

На жаль пізніше ролик був видалений, але ЗМІ встиг зробити скріни. На кадрах Станіслав Боклан гладить рудого кота, який підбіг до нього під час репетиції.

Станіслав Боклан на зйомках " папік 2"
Станіслав Боклан на зйомках " папік 2"

Станислав Боклан на съемках "Папик 2"
Станіслав Боклан на зйомках " папік 2"

Раніше портал "Українці" публікував забавні бекстейджі з нещодавно завершеного проекту " Скажене весілля 3". На фотографіях можна побачити Юрія Горбунова в образі тамади, а також Олега Винника, режисера Любомира Левицького та інших представників знімальної групи. Судячи з фото, глядачів чекає дійсно курйозна історія.

А так само читайте про загрозу для зйомок всіма улюбленого серіалу " Свати". Один з акторів серіалу розповів чому настільки очікуваний 7 сезон кінострічки може ніколи не вийти на телеекрани.