Судячи з усього, Слава Камінська скоро повернеться до колишнього чоловіка Едгара - після складного розлучення і довгого мовчання співачка нарешті прокоментувала можливість відновлення відносин.

І на подив фанатів, Слава вважає це не тільки можливим, але і цілком вірогідним. Вона поділилася цією інформацією у своєму інтерв'ю на програмі "Кава з перцем".

За словами виконавиці, Едгар після розриву став набагато мудрішим, тепер вона бачить в ньому нові позитивні сторони - це при тому, що ідея розірвати шлюб належала саме йому. Але Слава запевняє, що в ході останньої бесіди їм вдалося поговорити по душах, з'ясувати розбіжності та навіть відчути себе знову "молодими", немов тільки що познайомилися.

Слава Камінська
Слава Камінська

Саме розставання Слава прокоментувала як необхідне на той момент часу, мовляв, вона б не пішла, якби колишній чоловік був розважливішим. Але зараз він в її очах "виріс", і співачка каже, що в житті може трапитися що завгодно – в тому числі і відновлення їх романтичних відносин.

Раніше Славу Камінських підозрювали в романі з її партнером по шоу "Танці з зірками" Дмитром Дікусаром, попри те що пара покинула шоу незадовго після його початку, шанувальники встигли помітити між ними хімію.