Співачка славиться умінням підбирати одяг

Читайте нас у Google News!

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва-ікона стилю для своїх шанувальників. Фанати обожнюють луки співачки, в кожному з яких вона вдало поєднує одяг і аксесуари.

Фоловерам подобається вчитися у співачки виглядати стильно в звичайному житті-і вони не втомлюються захоплюватися образами наді.

Співачка щедро ділиться крутими в Instagram, ось і на цей раз дівчина показала, як носити елегантну трендову панамку.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

На знімку, яким поділилася Дорофєєва, вона стоїть в стильному в'язаному костюмі сіро-гірчичного кольору, короткий лонгслів і стильні широкі штани підкреслюють ідеальний прес Наді. А доповнює образ капелюшок-панамка. Дівчина стоїть в гримерці, мабуть, перед репетицією або зйомками.

Як писали Українець раніше, популярна українська співачка Надя Дорофєєва нещодавно запідозрила у себе коронавірус, але отримавши негативний результат ПРЦ-тесту вирішила зізнатися в іншому недугу.

Так, відповідаючи на питання про те, "чому дівчаткам в 21-му столітті так складно прийняти себе", солістка " Время и Стекло" сказати, що людям, які багато знаходяться в соцмережах, переглядаючи акаунти інших, здається, що у тих "ідеальне життя".

"Насправді це не так... я вам зараз весело відповідаю, а вночі у мене були панічні атаки… Ви про це не знали, поки я вам не повідомила. Не живіть соцмережами, сказала я, відповідаючи на питання в Інсте",- каже Надя Дорофєєва. Відео вона виклала в сторіз, записавши його зі спецефектом-патьоками крові на обличчі.

сторіз Наді Дорофєєвої
сторіз Наді Дорофєєвої

Панічна атака-незрозумілий, болісний напад важкої тривоги, супроводжуваний безпричинним страхом. Характерною рисою панічного розладу вважають "рецидивні напади різко вираженої тривоги (паніки), які не обмежені будь-якою особливою ситуацією або комплексом обставин і, отже, непередбачувані".