Головна героїня шоу "Холостячка" зізналася, що перше побачення стало кращим на проекті

Українська актриса і переможниця одного з сезонів "Танців з зірками" Ксенія Мішина стала ще й головною героїнею шоу "Холостячка". У першому випуску шоу, який вийшов на каналі "СТБ" минулої п'ятниці, дівчина знайомилася з 16 претендентами на її серце. Після церемонії троянд учасників залишилося тільки 11 чоловіків.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

З ними Мішиної довелося сходити на побачення. У своєму Instagram актриса вже поділилася деталями другого випуску "Холостячки" і вибрала краще побачення.

Другий ефір шоу" Холостячка " вийде вже 30 жовтня. На новому тижні учасники придумали безліч ідей для побачень, але Ксенія Мішина змогла вибрати тільки кілька. Самим незабутнім стало перше побачення.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Героїня реаліті показала в Instagram фрагмент самої запам'яталася їй зустрічі. Подробиць актриса розкривати не стала, але заінтригувала глядачів враженнями.

"Можу з упевненістю сказати-воно було приголомшливим. Про таке побачення точно мріє кожна дівчинка", - написала Мішина.

Раньше Українець писали, що 23 жовтня на каналі "СТБ" відбулася прем'єра першої в Україні "Холостячки". За головну героїню актрису Ксенію Мішину поборються 15 чоловіків.

Деякі з них виявилися відомі публіці. Так, завоювати серце Мішиної спробують один зі сценаристів Студії " Квартал 95 "34-річний Олександр Еллерт і актор гумористичного шоу" Ліга Сміху " 28-річний Андрій Рибак.

Євген Кошовий та Олександр Еллерт
Євген Кошовий та Олександр Еллерт

"Я вважаю, що просто так дарма отримувати бритву, шкарпетки, пінку для гоління – це класне відчуття, тому я вирішив: йду брати участь в шоу "Холостячка". Мішина, зустрічай! Я йду в сезон", - написав Олександр на своїй сторінці в"Instagram".

Андрій Рибак на персональній сторінці в соцмережі також підтвердив свою участь в романтичному шоу.

"Тепер вже можна розповідати! Ніколи не думав, що піду на реаліті, тим більше на @holostyakstb, але так вже склалося!"- написав він.