Влітку 2019 року Лоліта Мілявська повідомила про розлучення з п'ятим чоловіком Дмитром Івановим. Тривалий шлюборозлучний процес позначився на фігурі Мілявської - через постійний стрес співачка помітно схудла, що часто відзначають її шанувальники в коментарях.

Однак сама Лоліта зізнається - худла навмисно, але не вдавалася до послуг хірургів. Зокрема, на своїй сторінці в соцмережі Мілявська прокоментувала слух про операцію зі зменшення обсягів шлунка. Як з'ясувалося, запорукою швидкого і здорового схуднення стала допомога ендокринолога.

"Дуже люблю, коли "відомі" пластичні хЕрурги, ставлять діагнози по фото або міркують про операції, в тому числі й на моєму тілі) зараз ще раз повторю для тих, кому цікаво - схудла за рік завдяки ендокринологу Марії Ткачової! Операції зі скорочення шлунка не робила) і рекламувати ці процедури моїм коштом не потрібно", - пише Мілявська в Instagram.

Раніше портал "Українці" розповідав як обличчя Лоліти Мілявської закрили смайлом з помсти за матюки.

Співачка Лоліта Мілявська стала жертвою медіавійни - її обличчя в кліпі на пісню Світлани Лободи "Boom-Boom" закрили смайликом під час показу на музичному телеканалі RU.TV. у такому ж вигляді ролик опубліковано і на сайті телеканалу.