Святослав Вакарчук вперше висловився про свою дочку Діану. Музикант став для дівчинки названим батьком - вона народилася в першому шлюбі його дружини Лялі. Зараз Діані вже 27 років.

За словами Святослава, Діана вже доросла дівчина, і для неї він зараз більше друг, ніж тато. Про це він говорив у програмі "Зірковий шлях".

"Я не з тих, які вважають, що дітям потрібно влаштовувати життя. Це тільки в мінус піде. Тому Діана пробивається сама. Вона самодостатня, доросла, емансипована... і, скажімо так, сучасна дівчина. І наші відносини знову - таки дуже дружні", - розповідає Святослав Вакарчук.

Музикант додав, що сьогодні у нього вдома була акустична репетиція і, Діана просиділа і прослухала половину, послухала нові пісні.

Вакарчук також розповів, що Діана займається маркетингом в моді та дизайні, і частково вона в команді розробників.

Раніше портал "Українці" публікував як Вакарчук хоче заробити навіть на Дні незалежності. Скандал розгорівся через "порушення" авторських прав.

На площі Софії проходив концерт присвячений Дню Незалежності, на якому виконувалися легендарні та історичні пісні різних українських виконавців. Однак група "Океан Ельзи" залишилася незадоволена залученням своєї пісні до легендарних. Про це заявила менеджер групи Вікторія Хоменко на офіційній сторінці у Фейсбук.