Дитяча пісня Baby Shark побила рекорд YouTube, досягнувши 7,04 млрд переглядів. Через 4 роки після публікації вона побила рекорд Despacito - синглу пуерто-риканських поп-зірок Луїса Фонсі та Дедді Янкі, який з 2017 року подивилися 7,038 млрд разів.

Пісню Baby Shark створила Південнокорейська освітня компанія Pinkfong. Спочатку вона стала вірусною в Південно-Східній Азії, а потім в США і Європі. У виконанні 10-річної корейсько-американської співачки Хоуп Сегойн пісенька почала конкурувати зі справжньою "дорослою" музикою, і навіть піднялася на 6 сходинку в чарті синглів Великобританії.

У жовтні 2020 року прилипливий мотив Baby Shark буквально зробив її знаряддям тортур. Трьом працівникам в'язниці в Оклахомі (США) пред'явили звинувачення в жорстокому поводженні з ув'язненими після того, як вони нібито наділи наручники на ув'язнених і змусили їх стояти та слухати Baby Shark протягом двох годин. Окружний прокурор Девід Пратер сказав, що таке випробування додало "надмірного емоційного напруження ув'язненим, які, швидше за все, і так страждали".

Раніше портал "Українці" розповідав про "перезавантаження" у виконанні Павла Зіброва.

Рівно через три тижні після виходу пісні "купайтеся в щасті", головний вусань країни випускає танцювальну ремікс версію.

За словами Павла у створенні танцювального реміксу йому допомагав молодий музикант. Співак завжди радий йти назустріч молодіжним Напрямкам, і запевняє що це не остання його співпраця з молоддю.