Спочатку Регіна Тодоренко скаржилася на ненормований графік і виснажливі тренування.

За словами телеведучої, шоу "Льодовиковий період" стало для неї справжнім випробуванням. Тепер артистка не може впоратися з депресією і занепадом сил.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Екс-ведуча "Орла і Решки" не може знайти в собі сили, щоб повернутися на лід. Регіна Тодоренко визнає, що не була готова до подібних життєвих випробувань. Фігурне катання стало справжніми тортурами для артистки.

Варто відзначити, що багато в чому успіх Регіни залежав від професіоналізму партнера. Разом з телеведучою на лід вийшов Роман Костомаров.

Олімпійський чемпіон ще в серпні почав готувати актрису до нового сезону проекту. Роман дійсно зайнявся фізичною підготовкою Регіни і не давав їй продиху.

Мабуть, подібний підхід тільки погіршив ситуацію. Перший час Тодоренко скаржилася на нервовий тик і постійні болі в грудях. Телеведучій довелося робити рентген, щоб переконатися в цілісності ребер.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Зараз Регіна нарікає на виснажений стан і повну відсутність мотивації.

"Ось і настав той момент, коли я втомилася від незвичних фізичних навантажень. І лаялася, і плакала, і кричала від безсилля, і спробувала розслабитися, і намагалася отримувати задоволення від катання. А ще злюся на свою безпорадність", - відверто зізналася телеведуча.