Після прощального концерту групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва здивувала шанувальників зміною іміджу. Співачка, яка починає сольну кар'єру, змінила колір волосся і форму зачіски, перетворилася на брюнетку.

Новим постом в Instagram вона заінтригувала підписників. Незабаром Надя пообіцяла багато нового, а поки презентувала новий образ.

Надя Дорофєєва в новому образі
Надя Дорофєєва в новому образі

Надя Дорофєєва в новому образі
Надя Дорофєєва в новому образі

Надя Дорофєєва скоро представить перший сольний кліп. Шанувальники чекають з нетерпінням.

Раніше портал "Українці" публікував фото Наді Дорофєєвої на яке досить неоднозначно відреагували підписники співачки. У коментарях Надю назвали "дошкою".

На сторінці Дорофєєвої в соціальній мережі Instagram з'явилася публікація, на якій артистка позує в закритому рожевому купальнику. Виконавиця піднялася на якусь дерев'яну конструкцію, що зовні нагадує паркан і прийняла досить відверту позу.

Багато хто з передплатників звернули увагу на зайву худорлявість знаменитості, а інші знайшли інші приводи для критики.

"Що ти ще можеш, крім як попу виставляти, кому вона потрібна?", "Дошка якась"," груди маленькі"," Попа якась не дівоча", " де груди?", "Ти чому така худа?", "Надя, ти в спортзал перестала ходити?", "ти б ще нижче нагнулася", - пишуть незадоволені користувачі. Більш того, в окремих коментарях фанати, і зовсім, почали пошлити та залишати співачці недвозначні натяки на с*кс.