Ведуча проекту "Орел і Решка" Регіна Тодоренко приголомшила шанувальників, виконавши запальний танець у сукні

Відеоролик був опублікований на сторінці зірки в Instagram.

"Такий настрій у мене сьогодні ввечері) 🤪 А у вас як справи?» - йдеться в повідомленні.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

На опублікованих кадрах Тодоренко виконує запальний танець на камеру, задерши при цьому сукню до межі. З-під нього, як помітили шанувальники, здалися практично непомітні шорти.

"Я поклала своїх чотирьох дітей і також зараз танцюю«, "у неї під сукнею шорти чи що", " теж нічого. Що це у тебе на нозі надіто, Регін?", "Регіна палить», «це пожежа», "під Монатіка тільки такий настрій", - пишуть вони.

До цього ми розповідали, що співачка і телеведуча з "Орла і решки" Регіна Тодоренко приголомшила контрастом.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Якщо на першому фото Регіна постала в більш знайомому для публіки світлі - на льодовому паркеті танцювального шоу в напівпрозорій сукні бордового кольору, з яскравим макіяжем і зачіскою, то другий кадр здивував набагато більше. Зірка в Білій касці з ліхтарем спала в брудній Робі, схиливши голову до грудей і склавши руки на животі.

Раньше Українець писали, що спочатку Регіна Тодоренко скаржилася на ненормований графік і виснажливі тренування.

За словами телеведучої, шоу "Льодовиковий період" стало для неї справжнім випробуванням. Тепер артистка не може впоратися з депресією і занепадом сил.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Екс-ведуча "Орла і Решки" не може знайти в собі сили, щоб повернутися на лід. Регіна Тодоренко визнає, що не була готова до подібних життєвих випробувань. Фігурне катання стало справжніми тортурами для артистки.

Варто відзначити, що багато в чому успіх Регіни залежав від професіоналізму партнера. Разом з телеведучою на лід вийшов Роман Костомаров.

Олімпійський чемпіон ще в серпні почав готувати актрису до нового сезону проекту. Роман дійсно зайнявся фізичною підготовкою Регіни і не давав їй продиху.

Мабуть, подібний підхід тільки погіршив ситуацію. Перший час Тодоренко скаржилася на нервовий тик і постійні болі в грудях. Телеведучій довелося робити рентген, щоб переконатися в цілісності ребер.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Зараз Регіна нарікає на виснажений стан і повну відсутність мотивації.

"Ось і настав той момент, коли я втомилася від незвичних фізичних навантажень. І лаялася, і плакала, і кричала від безсилля, і спробувала розслабитися, і намагалася отримувати задоволення від катання. А ще злюся на свою безпорадність", - відверто зізналася телеведуча.