Українська співачка Світлана Лобода обурена скандалом, який пов'язаний з гравцем пітерського "Зеніту". Відомо, що в інтернеті опублікували інтимне відео, на якому гравець збірної Росії з футболу Артем Дзюба задовольняє себе на камеру.

Відповідну заяву Світлана Лобода опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Як відомо, футболіст перебуває у шлюбі і у нього є діти. У мережі повідомляється про те, що, будучи на одному з репортажів відомої ведучої Марії Орзул, Дзюба на задньому плані займався самозадоволенням.

Варто підкреслити, що російського спортсмена підозрювали в романі з телеведучою Марією Орзул ще пару років тому.

Українська співачка Світлана Лобода заявляє, що Артема Дзюбу потрібно підтримати. Вона вважає, що через це кар'єра талановитого футболіста не повинна зламатися. Більш того, через цей скандал спортсмена позбавили права брати участь в майбутніх матчах.

Популярна актриса Світлана Лобода заявила, що кожен має право на приватне життя і всі цим займаються, як жінки, так і чоловіки. На думку артистки, відео приватного перегляду нікого не принижує і не ображає.

"Він має на нього право!! Хто з хлопців цим не займається?! А дівчата? Чому всі мовчать?! Чому на державному рівні не піднято досі питання про право на приватне життя?! Видатні спортсмени, артисти та інші публічні люди виявляються жертвами любителів залізти в чужу спальню!"- коментує Світлана Лобода.

У коментарях підписники співачки розділилися на два табори: хтось підтримує футболіста, а хтось, навпаки, його критикує.

"гідний бути капітаном!!! Артем, ти сильна і мужня людина! Підтримую тебе🙌❤️", " Чому всі зараз так хочуть підтримати дзюбу. Він відправив це відео який-небудь своїй коханці. А ви уявляєте яке зараз його дружині. Чому ні хто не не шкодує. Адже це можуть побачити і її батьки і його батьки і діти Дзюби", - пишуть в коментарях підписники співачки.

Фотографія до коментарів зі сторінки Світлани Лободи в Instagram
Фотографія до коментарів зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що артистка Світлана Лобода змінила імідж завдяки своїй дочці.

Як раніше повідомляв портал " Українці", продюсер співачки Світлани Лободи заявила про те, що їм все одно, що про них думають люди.

Також портал "Українці" писав, що Світлана Лобода поділилася тим, як бути неповторною і чудовою.