9 листопада 2020 року відбувся концерт української співачки Олі Полякової у місті Дніпро, в Театрі Опери та Балету.

Артистка порадувала українських громадян черговим відеороликом зі свого виступу.

Існуюче відео опублікувала Оля Полякова в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Оля Полякова - одна з найбільш епатажних і відомих артисток України. Відомо, що вона збирає величезну кількість людей на своїх концертах і має багато мільйонів фанатів по всьому світу. Також, як відомо, одне з шоу Полякової увійшло до Книги рекордів України.

Відомо, що суперблондинка надмірно популярна у всьому світі не тільки тим, що вона володіє чудовим голосом і зовнішністю, а також тим, що на її концертах можна побачити неймовірно красиві шоу. Одним з таких шоу українська артистка поділилася у своєму профілі.

Скріншот до відео зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот до відео зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Ні для кого не секрет, що співачка славиться своїми яскравими нарядами. Фанати, які підписані на сторінку Ольги Полякової в соцмережі, можуть побачити епатажний золотий костюм і незвичайний головний убір, якими вона також славиться.

Також на відеоролику можна помітити шикарну підтанцьовку, яка супроводжує Ольгу Полякову на кожному її концерті. Красиве освітлення, шикарне шоу, багато диму і крики фанатів говорять про те, що це черговий успішний концерт української артистки.

Скріншот до відео зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот до відео зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Незважаючи на те, що сьогодні відбувається в Україні з пандемією коронавірусу і карантином, епатажна артистка продовжує виступати і підкорювати свою аудиторію.

Варто підкреслити, що, виступаючи на сцені під час пандемії COVID-19, Оля Полякова не порушує законів, але морально - етична сторона залишається відкритою.

Нагадаємо, що шоумен Ігор Кондратюк після концерту Олі Полякової та Філіпа Кіркорова нагадав українцям, що Кіркоров є народним артистом України.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Оля Полякова звернулася до своїх фоловерів у соцмережі із заявою про вибори в США.

Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова відреагувала на реакцію ЗМІ з приводу концерту в Дубаях.