Олександра Кучеренко володарка титулу" Міс Україна 2016", крім того, журналістка і професійна танцівниця. Крім того, дружина Дмитра Комарова намагається активно вести Instagram-блог, який вже налічує 126 тис.користувачів.

Нещодавно вона в соціальній мережі опублікувала новий знімок. На ньому Олександра позує в обтягуючих легінсах і кроп-топі чорного кольору. У вбранні, який вигідно підкреслив її струнку фігуру і красиві ноги, Кучеренко відвідала елітний фітнес-клуб. Спортивний центр розташований в самому центрі Києва на верхній точці ТРЦ "Гулівер", з якого відкривається неймовірний краєвид на столицю.

"Коли ранок добрий! А з чого почався ваш вівторок?",- поцікавилася Саша у своїх передплатників.

Пост Олександри Кучеренко в Instagram
Пост Олександри Кучеренко в Instagram

За годину фото набрало понад три тисячі лайків, і безліч захоплених коментарів.

Так само недавно Олександра Кучеренко вразила шанувальників відвертим зізнанням.

Чергова новинка від знаменитості, що засяяла в її Інстаграме, підкорила серця її фанатів. Дівчина насолоджується останніми теплими днями прекрасної пори і насолоджується всіма барвами осені. Тримаючи в руці жовтий листочок Олександра своєю посмішкою передає всі трепетні почуття, що спалахнули в її душі.

Під знімком модель зазначила, що лише тепер полюбила осінь. А ось шанувальники вмить відреагували на її слова і почали переконувати свого кумира, що осінь за що любити. Багато передплатники не змогли промовчати та подарували Олександрі безліч теплих і втішних компліментів.