Мешканка Коннектикуту Саманта Рамсделл поділилася тим, як її "величезний рот" зробив її знаменитістю у TikTok. Дивлячись на її відеоролики, можна помітити, що це реальний і справжній трюк з губами.

Про це повідомляє портал "New York Post"

Мешканка Коннектикуту є справжньою сенсацією в TikTok через свого надмірно великого рота, який напевно є найбільшим у світі.

"Будь-яке відео з моїм ротом і обличчями, які я можу зробити, завжди ставало шалено вірусним", - сказала Саманта Рамсделл.

Також 30-річна мешканка Стемфорда може сміливо хвалитися тим, що на даний момент у неї вже більше 750 тисяч підписників.

Фото Саманти Рамсделл в TikTok
Фото Саманти Рамсделл в TikTok

Консультант у відділі продажів медичних товарів розповіла, як вона почала публікувати різноманітні відеоролики в TikTok, щоб хоч якось розважати себе і людей під час пандемії COVID-19.

"Моя популярність стала зростати через ізоляцію. Я робила багато смішних роликів, комедійних сценок і співаючих пародій", - говорить Саманта.

Також вокалістка з великим ротом дуже комплексувала з цього приводу, але після того як її відео набрало 7.4 мільйона переглядів, вона дозволяє своєму "великому роту сяяти, як сонце!".

"Це підвищило мене приблизно до 100 000 підписників у серпні", - зазначила Рамсделл у своїй скромній публікації.

Крім цього, дане відео мешканки Коннектикуту набрало вже 60 мільйонів переглядів.

"Я хочу, щоб ваші щоки запалилися червоним кольором", - хіхікає Рамсделл з червоною помадою, перш ніж широко відкрити рот, як мультяшний Джокер з коміксів"Бетмен".

Також авторка контенту повідомляє про те, що подає заявку на занесення її суперрозмірів в Книгу рекордів Гіннеса.

"Я думаю, що це робить мене кращою співачкою - у багатьох чудових співаків величезний рот", - сказала Саманта Рамздел.

Нагадаємо, що чоловік перетворив себе в монстра, зробивши свою зовнішність схожою на орка.