Організатори ювілейного концерту групи "Иванушки International" розповіли про задум "оживити" померлих виконавців заради шоу, яке через коронавірус замість листопада 2020 року відбудеться в листопаді 2021.

Іванушкі International
Іванушкі International

За словами режисера Микити Садовникова, на сцені з'являться солісти Олег Яковлєв та Ігор Сорін, але їх "виступи" будуть рознесені в різні номери, поєднувати їх організатори не планують:

"Ми їх ніяк не змішуємо, у кожного будуть свої стилістики. Ми не плануємо робити жалісливу історію, але не згадати пішли солістів ми не можемо, тому що це історія. Буде зворушливо і душевно»

Яким чином буде реалізовано обіцяне "Воскресіння" виконавців, поки залишається в таємниці, хоча наголошується, що технологічна база протягом року стане доступна.

Ніяких надмірностей в образи солістів додавати не стануть:» вони залишаться самими собою", — пояснює режисер, хоча спецефекти застосовуватися все ж будуть.

Раньше Українці писали, що Філіп Кіркоров і Оля Полякова зустрілися в Дубаї в рамках великого концерту PaRus 2020. Знаменитий російський співак і популярна українська артистка в Об'єднаних Арабських Еміратах виступають на одній сцені 4 листопада.

Цю зустріч з колегою Кіркоров назвав у своєму Instagram "возз'єднанням України і Росії".

У поїздку співак відправився разом з дітьми. Він продемонстрував в Мережі, як весело проводить час з перед шоу, купаючись і загоряючи на узбережжі Перської затоки.

Анонс спільного концерту Олі Полякової і Філіпа Кіркорова
Анонс спільного концерту Олі Полякової і Філіпа Кіркорова

Вирушаючи на концерт, Кіркоров розмахував флаєрами і жартівливо зазивав Полякову: "Оля, де ж ти? Ми тебе чекаємо на шоу... у них тут все в масках-Хеллоуїн триває!"

"Яка символічна зустріч в Дубаї в День народної єдності!... Возз'єднання!",- підписав кадри Король Сонця після зустрічі з королевою ночі, привітавши її обіймами і квітами.

Скріншот історій Філіпа Кіркорова
Скріншот історій Філіпа Кіркорова