Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька поділилася своїми свіжими фотографіями з публікою в соціальній мережі. Ведуча зачарувала підписників яскравими сонячними знімками в красивому довгому пальто малинового кольору.

Відповідні фотографії Соломія Вітвіцька опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Дивлячись на знімки, можна помітити, наскільки вона щаслива і вміє радіти простим речам. На її обличчі сяє промениста посмішка, яка надає цим фотографіям особливого настрою.

При цьому, Соломія Вітвіцька виглядає дуже яскраво, на ній можна побачити красиве малинове пальто, стильні чорні рукавички і теплі черевики. Для того, щоб додати своєму образу вишуканості, Соломія підібрала сумочку за кольором.

"Упіймала листопадове сонечко між ефірами)))❤️☀️", - прокоментувала свій пост українська телеведуча.

У коментарях підписники Соломії залишили велику кількість схвальних слів.

"Соломіє , Ви -- чудова ефірна, позаефірна, надефірна... Бо -- унікальна. Шаную.", "КРАСУНЯ хай щастить тобі здоров'я щастя радості ЛЮБОВІ та БОЖОЇ ласки . Гарного дня.", "Сонечко, ви дуже файна дівчина! Справжня україночка! Наші жінки найкращі у світі!", "Вам дуже личить червоне!", "Красуня і розумниця!!!", "Сама як ті Сонечко ❤😘", " як завжди-красуня!!!",- поділилися своїм захопленням фоловери Соломії Вітвицької.

Коментарі до посту Соломии Витвицкой в Facebook
Коментарі до посту Соломии Витвицкой в Facebook

Коментарі до посту Соломии Витвицкой в Facebook
Коментарі до посту Соломии Витвицкой в Facebook

Нагадаємо, що Соломія Вітвіцька поділилася зі своєю аудиторією фотографіями спортивного характеру в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська телеведуча і просто красуня Лідія Таран розповіла подробиці зі свого особистого життя.