Заслужена артистка України, співачка і громадський діяч Анастасія Приходько розмістила фотографію в соціальній мережі, де показала свою жіночність і ніжність. Крім того, артистка звернулася до фанатів, запитавши, чи вірять вони в любов, де хтось один - негарний.

Відповідну публікацію Анастасія Приходько опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Співачка одягла чорну напівпрозору сукню зі спущеними плечима, заколола красиво волосся, залишивши деякі пасма розпущеними, і зробила дуже легкий макіяж. Дивлячись на її позу, можна помітити, що вона сумує, оскільки вона сидить з білою трояндою і тужливо торкається її.

Артистка заговорила про любов і звернулася до своєї аудиторії, щоб вони відповіли, чи вірять вони в любов, коли хтось із коханих-негарний. Також вона уточнила у фанатів,якщо таке і буває, але заради грошей це все.

"Любить не любить😅чомусь згадала мультфільм про горбуна з Нотр-Дама і його історію про нерозділене кохання - Есмеральде💔. У всякому разі, вона була чесна у своєму виборі. А ви вірите в любов, коли хтось в парі не гарний? Або, якщо таке буває, то це заради грошей?"- запитала у передплатників Анастасія Приходько.

Не гаючи часу, підписники української артистки стали відповідати на це питання, не забуваючи сказати на адресу Анастасії компліменти.

"Дуже красиво і ніжно❤️❤️❤️❤️😍", "Красуня яка", " красива жінка!", "Не гарний ? Це заради грошей заради суспільства заради ...того щоб не бути одному ..не красивий значить не любимо...хто у нас одружується по любові ? Всі одружуються тому що так треба і тому що так легше вижити і з ким то погоаоріть осіннім вечором якийсь чоловік в будинку ....і якщо не знайшов красивого...то береш будь-кого😂", - пишуть підписники Приходько.

Скріншот до посту Анастасії Приходько в Instagram
Скріншот до посту Анастасії Приходько в Instagram

Скріншот до посту Анастасії Приходько в Instagram
Скріншот до посту Анастасії Приходько в Instagram

Нагадаємо, що співачка Анастасія Приходько розповіла, чому її дочка не знає рідного батька.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анастасія Приходько розповіла про свою роботу з Костянтином Меладзе.

Також портал "Українці" писав, що артистка Анастасія Приходько шокувала фанатів відвертим знімком.