Український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень Сергій Бабкін розмістив фотографію зі своєю дружиною в соціальній мережі. Подружжя одягнене в однакові спортивні костюми бірюзового кольору - худі і штани.

Відповідна публікація розміщена на сторінці Сергія Бабкіна в Instagram.

Крім цього, український музикант вирішив влаштувати конкурс для своїх численних шанувальників, розігравши сонячну футболку. Умови розіграшу можна побачити на публікації Сергія Бабкіна на його сторінці в Instagram. Також автор підписав фотографію, вказавши місце, де вона була зроблена, - це Саржин яр.

"Обожнюю Обожнювати!💚Люблю радувати, робити приємне і бути корисним вам!💚В кінці цього поста ми розіграємо супер-класну футболку‼️ 👇 🏻 ",- прокоментував свій пост український артист.

Крім цього, можна відзначити теплі і райдужні відносини в сім'ї подружжя, вони не один раз показувалися разом на світських тусовках і заходах різного характеру. Дружина Сергія Сніжана є його провідником і сенсом життя, подружжя дуже люблять один одного і створили дуже міцну сім'ю.

Фото Сергія і Сніжани Бабкіних
Фото Сергія і Сніжани Бабкіних

"Мій і колишній Снєжкін директ завалений питаннями про наші класні костюми!💚 Цю осінь ми прикрасили яскравими фарбами завдяки pangaia original. Це любов з першого погляду, з першого дотику, з першої фоточки😉Філософія молодого бренду - зберегти навколишнє середовище🌿", - поділився український артист Сергій Бабкін.

Нагадаємо, що український артист Сергій Бабкін розповів фанатам, чому і коли він не відзначав 10 років свій день народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Сергій Бабкін та інші зірки похвалилися фотографіями, як вони ходили збирати гриби.

Також портал "Українці" писав, що Сніжана Бабкіна постраждала від шахраїв, у неї вкрали сторінку в Instagram.