У мережі продовжують вірити, що між популярною українською співачкою Тіною Кароль і артистом Дан Баланом є роман. З цього приводу віддані фанати розмітили смішне фото Тіни і Дан Балана в соціальній мережі.

Відповідна фотографія опублікована на фан-сторінці "dantina_space_love" в Instagram.

Фанати творчості відомих артистів пильно продовжують сподіватися побачити їх разом.

На одній з фан-сторінок співаків опублікували змінену фотошопом фотографію, де Тіна і Дан Балан стоять разом. Українська артистка стоїть за спиною Дана Балана і поклала руку йому на плечі.

"Між вами щось є? - Ні, ми одне ціле❤️", - підписали фотографію на фан-сторінці.

Цю фотографію взяли зі сторінки Юлії Саніної, яку вона опублікувала не так давно. Українська рок-Діва разом з ведучою шоу "Танці з зірками" Тіною Кароль стоять близько один до одного, і дивляться в об'єктив для спільного фото.

Веселі і завзяті фанати Тіни тут же змінили цю фотографію і поставили на місце Юлії Дан Балана і опублікували в мережі.

Багато хто вважає, що вони підходять один одному і відмінно виглядають, публіка продовжує вірити і представляє їх разом.

Крім цього, відомо, що взимку, в січні, Тіна Кароль не давала стихнути чуткам про роман зі всесвітньо відомим співаком. Їх посадили суддями у відомому шоу "Голос країни", де артисти виявляли інтерес один до одного.

Нагадаємо, що на фан-сторінці Тіни Кароль опублікували відео, як гримери намагалися над незвичайним образом артистки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Тіна Кароль розповіла фанатам, як уберегти себе під час пандемії.

Також портал "Українці" писав, що українська артистка Тіна Кароль продовжує радувати публіку своїм домашнім образом.