Популярна українська співачка і заслужена артистка України, а також зірка журналу Cosmopolitan Світлана Лобода розмістила відео в соціальній мережі. Вона здалася шанувальникам в купальнику на березі моря.

Відповідне відео Світлана Лобода опублікувала в розділі Stories в Instagram.

Відома артистка вирушила в теплі краї після запису свого нового альбому. Вона порадувала фанатів кадрами зі свого відпочинку.

Співачка здалася в одному купальнику білого кольору, на якому видно принти полуниці. Також на ній модні і стильні окуляри, які відмінно виглядають і говорять про відмінний смак Світлани.

На задньому тлі видніються висотні будинки, а також трохи моря. Світлана вальяжно йде і знімає себе на відео з телефону, хвалячись своїм плоским животом.

сторіз Світлани Лободи
сторіз Світлани Лободи

Українська артистка вже неодноразово показувала своїм фанатам, в якій вона прекрасній формі. Її тіло-струнке і гнучке, що говорить про те, що співачка пильно стежити за своєю фігурою і, мабуть, ретельно займається спортом.

Численні фанати, які підписані на популярну співачку, не втомлюються стежити за її постами і відео в соціальній мережі. Число фоловерів українкою артистки вже досягло кількості в 6 мільйонів чоловік.

Нагадаємо, що українська артистка Світлана Лобода оприлюднила фотографію зі своєю донькою в одному з торгових центрів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Світлана Лобода похвалилася своїми кадрами з обкладинки журналу Cosmopolitan.

Також портал "Українці" писав, що зірка Світлана Лобода порадувала публіку своїм розкішним тілом і знімками на пляжі.