Російський співак, композитор, музикант, автор пісень, аранжувальник, режисер, заслужений артист РФ Леонід Агутін опублікував фотографію зі своїм батьком в соціальній мережі. Дивлячись на знімок, можна помітити, що вони вирушили на море.

Відповідну фотографію Леонід Агутін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомий російський співак разом зі своїм батьком одягнені в захисні маски і летять на літаку на морі.

Крім цього, в мережі ходять чутки про те, що батько Леоніда Агутіна хворий на коронавірус.

"Веземо Петровича реабілітуватися. Погріємо тата на сонечку, буде як новенький! Лікарі сказали, якщо є можливість відправляйте батю на океан. Я сказав, можливість знайдемо! Нас два рази вмовляти не треба!️ ️ 🌴 🕶 ",- прокоментував свій пост російський артист.

Мільйонна публіка, яка підписана на російського артиста і композитора, залишила багато відгуків на публікацію і бажає якнайшвидшого одужання батькові.

"Добре коли можна собі дозволити", "Здоров'я Вам і вашому татові!", "Петрович ще років сто проживе!!!!!Здоров'я!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "Петрович , выздоравливайте !!!", "Молодець син! Дай Вам Бог!", "А че ! Так можна було!👌 😂", "Гарного відпочинку, повного відновлення! Бережіть себе😊", "Здоров'я Вам Петрович", "Здоров'я татові!", "Петровичу здоров'я і довгих років життя! І вам всім не хворіти!",- прокоментувала пост публіка.

Коментарі на пост Леоніда Агутіна
Коментарі на пост Леоніда Агутіна

Коментарі на пост Леоніда Агутіна
Коментарі на пост Леоніда Агутіна

Коментарі на пост Леоніда Агутіна
Коментарі на пост Леоніда Агутіна

Нагадаємо, що у мережі опублікували незвичайну фотографію популярної співачки і красуні Тіни Кароль.

Як раніше повідомляв портал "Українці", колишній організатор концертів Світлани Лободи Стас Пшеницин дав відверте інтерв'ю, в якому розповів подробиці з сімейного життя української співачки.

Також портал "Українці" писав, що колишня учасниця "Євробачення", українська співачка Ані Лорак порадувала фанатів своїм домашнім образом.