У штаті Техас житель містечка Плейно отримав вогнепальне поранення стегна з пістолета, коли грав зі своїм собакою, якого взяв на руки.

Про це повідомляє міський департамент поліції.

пес
пес

- Чоловік тримав пістолет за поясом, і, коли він взяв собаку на руки, її лапа застрягла в спусковій скобі, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що власник зброї цього не помітив, а чотириногий друг, швидше за все, і зовсім не знав, як працює зброя, і буквально через кілька секунд пролунав постріл.

пост Поліцейського департаменту Техасу в Фейсбук
пост Поліцейського департаменту Техасу в Фейсбук

Куля прошила чоловікові стегно наскрізь, проте серйозних поранень він не отримав і зміг самостійно доїхати до лікарні.

Як писали Українці раньше, бойові пси-роботи охоронятимуть військові бази США. Сторожові пси на базі ВПС США в Південній Флориді виглядають зовсім не так, як звичайні собаки. Сторожові пси на базі ВПС США в Південній Флориді виглядають зовсім не так, як звичайні собаки.

Бойові пси-роботи США
Бойові пси-роботи США

"Автономні наземні транспортні засоби", представлені на цьому тижні на базі ВПС Тіндал у Флориді, являють собою дрони, оснащені камерами і мікрофонами, і будуть патрулювати периметр бази, стежачи за тим, щоб неуповноважені відвідувачі не перетнули паркан, щоб побачити стан 325-го винищувального авіаполку. арт F - 22A Raptors.

Роботи були спроектовані і побудовані компанією Ghost Robotics з Філадельфії. "Собаки" відомі у ВПС США як Vision 60, тоді як виробники називають їх Quadrupedal Unmanned Ground Vehicles, або Q-UGV.

Бойові пси-роботи США
Бойові пси-роботи США

Майор Джордан Крісс, командир 325-ї ескадрильї сил безпеки, сказав, що його команда дуже рада, що стане першою ескадрильєю, оснащеною Vision 60.

Ми є першим підрозділом Міністерства оборони, який використовує цю технологію для посиленого патрулювання з метою забезпечення безпеки. Ці собаки-роботи будуть використовуватися як помножувач сили для підвищення ситуаційної обізнаності при патрулюванні небажаних ділянок. Для людей і транспортних засобів Майор Джордан Крісс