Українська співачка, автор і ведуча, заслужена артистка України Світлана Лобода розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона показала фанатам скріншот, на якому спілкувалася по відеозв'язку зі своєю дочкою.

Відповідна фотографія розміщена в розділі Stories Світлани Лободи в Instagram.

На знімку видно, як Світлана і її старша дочка Єва спілкуються по відеозв'язку.

"Я так сумую за тобою, любов моя", - прокоментувала свою фотографію російська співачка.

Сторіз Лободи
Сторіз Лободи

Відомо, що популярна співачка Світлана Лобода багато часу проводить на гастролях, зйомках і записах своїх альбомів. І тому не так часто може перебувати поруч зі своїми дочками.

Також не секрет, що вона останнім часом перебуває на відпочинку закордоном. Українська артистка регулярно розміщує фотознімки в різноманітних купальниках біля моря і приватних будинків, показуючи своїм фанатам, що вона вміє не тільки наполегливо працювати, але і розкішно відпочивати.

"Розкіш повинна бути зручною🤩 😬 😜 # кокошанель # П'ятниця", - пише Світлана Лобода під своїми недавніми постами в Instagram.

Нагадаємо, що колишній організатор концертів Світлани Лободи Стас Пшеніцін розповів аудиторії, як вона принизливо ставиться до своїх підлеглих.

Як раніше повідомляв портал "Українці", заслужена артистка України Світлана Лобода порадувала своїх фанатів відеокадрами, на яких показалася в одному купальнику на березі моря.

Також портал "Українці" писав, що колишній організатор концертів Світлани Лободи Стас Пшеніцін розповів публіці, як українська співачка ставиться до своєї землячки Ані Лорак.