Відома українська співачка Аліна Гросу, яка нещодавно розлучилася з підприємцем Олександром Комковим, заявила, що до наступного шлюбу збирається підходити більш серйозно і ґрунтовно.

Як передає портал Українці, про цю інформацію вона повідомила в інтерв'ю виданню "Собеседник".

Зазначається, що 25-річна знаменитість не вважає обов'язковим офіційне оформлення відносин.

"Думаю, для стосунків штамп не обов'язковий. Мені б хотілося до наступного шлюбу підійти з головою, щоб другий шлюб став уже більш довговічним і останнім у моєму житті", – поділилася Гросу.

Remote file

При цьому, співачка також додала, що відпустила колишнього чоловіка, з яким пробула в шлюбі пів року, як партнера і чоловіка. Хоча і зізналася, що розлучитися з ним як з близькою людиною їй було складно – пара п'ять років тісно спілкувалася і ділилася всім, перш ніж зважилася узаконити стосунки.

"Як чоловіка, коханого, я Сашу відпустила спокійно. Але як просто людину мені його втратити було дуже складно. Ми ж 24 години на добу були з ним на зв'язку протягом п'яти років. Це не зовсім все просто. Але про цей шлюб я не шкодую. Ті місяці, які я прожила як дружина, були для мене щасливими", – підсумувала співачка.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Зазначимо, що Аліна Гросу та Олександр Комков зіграли пишне весілля в Італії влітку 2019 року. Але вже в грудні Комков запропонував дружині пожити окремо. А пізніше й зовсім зізнався Аліні, що хотів би спробувати побудувати відносини з кимось іншим. В результаті пара розлучилася.

Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков

Нагадаємо, що Аліна Гросу засумувала і з тугою звернулася до фанатів: "Багато переосознаеш...".

Раніше ми повідомляли, що Аліна Гросу втрапила в "коронну" халепу: співачка розповіла про позитивний тест та ураження легенів.

Також нагадаємо, що Віталій Козловський так побешкетував з Аліною Гросу, що довелося втікати від поліціянтів: "Дивний час".