Коронавірус - стражна хвороба, яка звалилася на світ у 2020 році. Нею заразилося дуже багато людей, а розповсюджується вона швидко. Від китайської зарази не застрахована жодна людина у світу, тому і не дивно, що хвороба не оминула зірок шоу-бізнеса.

Як передає портал Українці, черговою зірковою жертвою коронавірусу стала українська співачка Аліна Гросу, яка активно працює в Росії. Про це артистка поідомила на своїй сторніці в Instagram.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Знаменитість повідомила, що вже поборола недугу та наважилась розповісти про власні симптоми китайського віруса.

Аліна зізналася, що мала легку форму коронавірусу, але почувалась погано. Перші симптоми у артистки з’явилися майже місяць тому - 28 жовтня. Потім у неї була висока температура, втрачався смак і запах.

"Перестала відчувати запахи і смаки, їла лимони як вату,"– пригадала співачка.

ПЛР-тест виявився позитивним, але легені не постраждали. Її лікували антибіотиками і вона приймала вітамін С. Гросу відмовлялася від ін’єкцій, бо серйозно їх боялася. За словами співачки, протягом усього лікування вона не виходила з дому і дотримувалася режиму ізоляції. Після одужання виконавиця вже встигла пройти багато випробувань, оскільки коронавірус "потрапляє в слабкі місця".

Знаменитість заявила, що коронавірус не обійшов стороною не лише її, а й родичів. Двоє близьких їй людей також перенесли коронавірус. Один з них мав важку форму з важким ураженням легенів, тому мені довелося звернутися за допомогою до реаніматолога.

"У моїй родині було два випадки зараження: один – легка форма, інший – важка з 75% ураження легень. Коли було жахливо страшно за дуже близьку людину. На щастя реаніматологи, своєчасне втручання і правильно підібрані препарати, плюс лікування допомогли", – написала Аліна Гросу.

Нагадаємо, що Аліна Гросу після розлучення з бізнесменом несподівано зникла.

Раніше Українці повідомляли, що Аліну Гросу в одному пеньюарі "засікли" в ліжку з невідомим чоловіком.

Також ми повідомляли, що Аліну Гросу "засікли" за цікавим заняттям з двома незнайомцями.