Відома українська співачка, актриса, ведуча і суддя проекту "Х-Фактор" Настя Каменських розмістила фотографії в соціальній мережі. Вона показалася публіці в домашньому образі разом зі своєю собачкою.

Відповідні фотографії Настя Каменських опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна артистка порадувала своїх фанатів кадрами з повсякденного життя. Вона постала перед публікою в домашній легкій піжамі чорно-білого кольору, а на руках тримає свого маленького друга – кучеряву, маленьку білу собачку на прізвисько Мімі.

"Hello there🤍 🐶", - підписала свій пост українська співачка.

На першій фотографії суддя проекту "Х-Фактор" зробила губки бантиком і притиснула до себе домашнього улюбленця, позуючи перед об'єктивом для теплого домашнього знімка.

На другому знімку Настя Каменських цілує свою собачку, яка смішно дістала язик.

Знімки вийшли досить кумедними і дуже приємними для глядача.

Багатомільйонні Передплатники, які із задоволенням дивляться на публікації свого кумира, залишили приємні відгуки під публікацією артистки.

"Красуні💟", "Настя, ві няшки!❤", "Лапушки😍 😍 😍", "ну красуня😍", " сама очаровашечка❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "Люблю😘❤️", "красуня🔥 🔥 🔥 🔥", - прокоментували фоловери знімки Насті Каменських.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Настя Каменських опублікувала теплі знімки в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Настя Каменських звернулася до публіки із заявою, що вона стала гідом "Таблеточки".

Також портал "Українці" писав, що зіркова пара Настя і Потап здалися аудиторії на ранковій пробіжці.