Українська актриса, одна з найуспішніших і найбагатших жінок України Олена Кравець порадувала фанатів відео, яке розмістила в соціальній мережі. Вона поділилася кадрами зі своєї фотозйомки.

Відповідне відео Олена Кравець опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна актриса і телезірка постала перед публікою в образі щасливої і незалежної жінки. Вона одягнена в чорний строгий костюм, під яким видно яскраву кофту, а на руках – чорні рукавички.

Вона показалася на відео, на якому весело танцює і паморочиться під ненав'язливу музику в гарному одязі, а її волосся ніби роздуваються на вітрі.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

"Взагалі-то я не дуже люблю фотографуватися...але вчора щось сталося! Спасибі всім, хто створював цей настрій і диво!",- підписала своє відео Олена Кравець.

Всім відомо, що українська актриса стала популярною завдяки своїм виступам у студії "Кварта-95". Вона є ключовою актрисою в гумористичному проекті, без її участі не проходить жоден концерт. Також вона є головою проекту "Жіночий Квартал", в якому ретельно бере участь не тільки в ролі ведучої, але і в головних ролях комедійних мініатюр.

Крім цього, відомо, що Олена Кравець є однією з найуспішніших і найвпливовіших жінок на території України.

Нагадаємо, що популярна телезірка Олена Кравець виступила від усього колективу "жіночого кварталу" з важливою заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома актриса Едена Кравець порадувала публіку знімками з прогулянки.

Також портал "Українці" писав, що голова "жіночого кварталу" Олена Кравець поділилася фактами з особистого життя.