Популярна українська співачка і учасниця жіночого колективу "НеАнгели" Слава Камінська раптово заговорила про скромність і звернулася до шанувальників. Артистка одягла яскраву хутряну шубку і цікавий капелюх, і зробила знімок посеред поля.

Відповідну фотографію Слава Камінська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Одна з найяскравіших артисток українського шоу-бізнесу любить радувати шанувальників новими фотографіями. В основному, на її профілі можна побачити безліч відвертих знімків, на яких вона показує свої принади і соковиті форми.

Але цього разу Слава Камінська з сумним обличчям несподівано заговорила про скромність, звернувшись до фанатів з цікавим питанням. До питання артистка прикріпила свою фотографію, на якій вона одягнена в шубку оранжевого кольору і капелюх з цікавим принтом.

"Чи прикрашає скромність людини ? 🤔 У вашому розумінні скромна людина, який він ?"- запитала вона у шанувальників.

Фанати, зрозуміло, не стали довго мучити свого кумира очікуванням, а відразу почали писати безліччю коментарів під її публікацією.

"Скромність прикрашає тих, кого прикрасити більше не чим🙈Х-харизма наше все😍", "Слава, ти прекрасна ❤️а прикрашає чи скромність? Прикрашає, якщо вона в міру)) а взагалі, все по ситуації;)", "🤗 🤩 👍 дуже красива, ніжна, жіночна....👑 👌 💋 💚",- пишуть в коментарях фанати слави Камінської.

Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Нагадаємо, що співачка Слава Камінська похвалилася пишними формами на відвертому знімку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Слава Камінська одягла короткий топік і показала голі груди.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Слава Камінська залізла у ванну і заговорила про смуток.