Відео шеф-кухаря Майка у TikTok було переглянуто 11 мільйонів разів з тих пір, як воно було опубліковано кілька днів тому. Рецепт передбачав розбивання картоплі перед запіканням.

Шеф-кухар довів гурманів до екстазу своїм новаторським підходом до смаженої картоплі.

ідеально хрустка картопля
ідеально хрустка картопля

Майк, який веде популярну сторінку в tiktok @meatlikemike, минулого тижня поділився "найкращим способом" приготувати хрустку смажену картоплю своїм 450 000 підписникам.

На відміну від звичайних рецептів, Майк пропонує використовувати картоплю поменше. Він починає з кип'ятіння коренеплодів в підсоленій воді, до того, як вони стануть "м'якими".

Наступний крок - залити картоплю оливковою олією, сіллю, перцем, цибульним порошком, часниковим порошком, подрібненим червоним перцем, свіжим базиліком, свіжим чебрецем і все це перемішати.

Потім він кладе їх на деко, вистелене папером для випічки, перш ніж розкрити секретний прийом.

ідеально хрустка картопля
ідеально хрустка картопля

Майк розбиває кожну картоплину склянкою до товщини в півдюйма.

Все, що залишається, - це поставити розбиті картоплини в духовку при 215C на 30 хвилин, не забуваючи перевернути їх через 15 хвилин.

"У вас вийде м'яка внутрішня частина, хрустка зовнішня-найкраща смажена картопля, яку ви коли - небудь мали", - закінчив він.

Відео вже подивилися 11 мільйонів разів і зібрали тисячі коментарів.

"Я теж їх роблю", - сказав один з них. "І я просто використовую вилку, щоб розбити їх. Працює однаково і завжди користується успіхом".

Інший прокоментував: "Я хочу зробити це. Це виглядає як бомба".

Третій написав:"тепер мені хочеться смаженої картоплі о 8 годині ранку".

Але один фанат їжі запропонував зробити рецепт ще кращим, додавши:"якщо ви додасте питну соду в киплячу воду, вони стануть ще більш хрусткими зовні".

@meatlikemike

Crispy Smashed Roasted Potatoes #FamilyRecipe #FoodTikTok #sidedish

♬ original sound - Mike

Інші стверджували, що за рецептом насправді не виходив " смажена картопля:"вони більше схожі на чіпси".