Надія Дорофєєва продемонструвала фотографію, на якій вона постала в новому іміджі. Відповідний знімок з'явився на її офіційній сторінці.

Дорофєєва бере участь у передачі Голос країни. Про це вона повідомила в черговому пості, а також зазначила, що 2020 року асоціюється для неї з перезавантаженням.

"Він змінив моє життя і зарядив мене неймовірною енергією, якою я ділюся зі своїми слухачами і глядачами, а тепер буду рада поділитися з командою DOROFEEVA в 11 сезоні "Голосу країни", - повідомила вона.

Передплатники соцмережі Instagram відзначають, що Дорофєєва в новому образі стала схожа на Ірину Аллегрову або Майлі Сайрус.

Відзначимо, що проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри.

Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі