Популярний український артист, талановитий гуморист, співак, актор, член журі гумористичного проекту "Ліга Сміху" Гарік Бірча поділився шикарним знімком у своєму акаунті з відпочинку в теплих краях.

Відповідну фотографію Гарік Бірча оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий актор славиться на всю країну своєю чарівністю і акторською майстерністю. Крім цього, він брав участь в російських і українських іграх "КВК", а також в українському "Comedy Club".

Крім цього, український актор написав кілька своїх пісень, таких, як "Рая", "Яна", "Схуднути б до літа". Дуже знаменитим і впізнаваним він став після багатосерійного комедійного серіалу "Віталька".

У своїй публікації талановитий гуморист постав перед публікою в одних шортах і сонцезахисних окулярах. Він лежить на території шикарного готелю в альтанці біля басейну на цікавому шезлонгу. Варто відзначити, що навколо популярного артиста нікого немає.

"Ще раз всіх з Новим роком!😃 Як зустріли? З родиною, друзями?😉", - прокоментував свій пост український артист.

Фото Гаріка Бірчі
Фото Гаріка Бірчі

Юзери соцмережі. які підписані на сторінку знаменитості, залишили чимало відгуків під публікацією.

"Блін, Ви так змінилися, так виросли, спасибі за моє веселе дитинство, ехх легенда вже не та😔", "В сім'ї вдома, відмінно зустріли))", "з сім'єю все було добре поки о 23:55 не пропав сигнал на телевізорі і почалася біганина благо кум поруч живе встигли добігти. 😂 😂 😂 😂 😂 ",- діляться фоловери з українським актором.

Коментарі на пост Гаріка Бірчі в Instagram
Коментарі на пост Гаріка Бірчі в Instagram

Коментарі на пост Гаріка Бірчі в Instagram
Коментарі на пост Гаріка Бірчі в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий український улюбленець Ігор Ласточкін показав кадр після Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український артист Гарік Бірча потішив жіночу аудиторію знімком зі свого відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що популярний гуморист Гарік Бірча показав публіці, як потрібно позувати перед камерою.