Талановитий український музикант, продюсер, колишній учасник групи "Пара Нормальних", директор і засновник звукозапису Masterskaya Іван Дорн порадував шанувальників кумедним знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався зі своїми друзями на дозвіллі.

Відповідну публікацію Іван Дорн оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Український популярний артист набрав величезну популярність, будучи в групі "Пара Нормальних", яка, на превеликий жаль, розпалася. Після цього він почав свою сольну кар'єру і показав всім, що він кращий у своїй справі, він писав і виконував власні пісні.

Крім цього, український продюсер був тренером і сидів у кріслі члена журі на відомому українському музичному проекті "Х-Фактор".

У публікації співак постав перед аудиторією в щоденному образі - светр і шапка. Він знаходиться в тьмяній кімнаті зі своїми друзями – темношкірий хлопець і один зі складу гумористичної команди "Воробушек", яка успішно виступила на "Лізі Сміху".

Фото Івана Дорна
Фото Івана Дорна

Аудиторія, яка підписана на сторінку Івана, пильно стежить за кожною його публікацією, а також активно коментує кожну з них.

"Хвилинка расизму", ""Снікерс" арахіс, нуга і шоколад)", "Чому так смішно?!", "Епічне фото", "Асорті Бабаєвський", - коментують фотографію підписники Івана.

Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram
Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram

Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram
Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram

Нагадаємо, що популярний український артист Іван Дорн показав стару фотографію з відомим співаком Ігорем Сукачовим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український продюсер Іван Дорн оприлюднив творіння своєї підопічної.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Іван Дорн здивував аудиторію своїм образом у лікарні.