Українська талановита співачка з гурту "НеАнгели", чарівна і чарівна Вікторія Смеюха порадувала шанувальників відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в одному із закладів під час зимових свят.

Відповідне відео Вікторія Смеюха розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Українська співачка відома, як одна з учасниць жіночого гурту "НеАнгели", яка була створена продюсером Юрієм Нікітіним через те, що потрібно було терміново створити свіжий жіночий колектив.

Слава Камінська і Вікторія Смеюха
Слава Камінська і Вікторія Смеюха

В силу того, що популярний жіночий колектив "ВІА Гра" поступово втрачав свій колорит через постійну зміну учасниць, було прийнято рішення створити групу "НеАнгели". Вона на постійній основі має двох незмінних учасниць з 2006 року - Вікторію з Харкова і Славу з Одеси.

Також потрібно відзначити той факт, що дівчата дуже ефектно виглядають, вони неодноразово знімалися для обкладинок чоловічих журналів.

На своєму відеоролику Вікторія показала скупчення людей в ресторані, які вишикувалися в чергу для того, щоб сфотографуватися з нею.

Сторіз Вікторії Смеюхи
Сторіз Вікторії Смеюхи

Українська співачка одягнена скромно - широкі чорні штани, худі світлих тонів і масивні черевики на ногах.

"Фото з мавпочкою", - прокоментувала публікацію українська артистка.

Нагадаємо, що популярна українська артистка Слава Камінська похвалилася перед публікою шикарною шубою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Вікторія Смеюха зачарувала аудиторію незвичайним відеороликом зі свого відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Слава Камінська потішила чоловічу аудиторію знімком, на якому показала свої ноги.