Популярний російський актор, зірка серіалу "Бригада", співак, продюсер, а також режисер і народний артист Російської Федерації Сергій Безруков зачарував публіку шикарним відеороликом зі своєю участю. Він показався на сцені драматургічного театру.

Відповідну відеоленту Сергій Безруков оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий російський актор досяг величезної популярності ще багато років тому. Він проявив себе не тільки, як хороший актор в театрі, але і як музикант і актор фільмів і серіалів. Багато шанувальників його знають, як Сашу Білого з серіалу "Бригада", де він шикарно зіграв свою роль.

На своїй публікації російський артист постав перед публікою у всій красі на великій сцені, в одному із знаменитих театрів, в ролі Пушкіна.

"17 січня вистава "Пушкін" пройде в новому складі!!!Вперше на сцені Московського губернського театру роль Наталі зіграє Анна Снаткіна @snatkina_anna", - прокоментував свій відеоролик Сергій.

Крім цього, він трохи розповів про свою творчу діяльність в парі з Анною.

Сергій Безруков
Сергій Безруков

"Ми з Анею вже грали Пушкіна і Наталі в 2006 році у Наталії Сергіївни Бондарчук, фільм "Пушкін: остання дуель"!!! І ось тепер Аня вийде в ролі Наталі вже на сцені Московського губернського театру!!!",- продовжив народний артист РФ.

Нагадаємо, що український актор Юрій Ткач насмішив публіку відеороликом зі свого відпочинку з сім'єю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна російська актриса Христина Асмус звернулася до аудиторії з важливою заявою.

Також портал "Українці" писав, що російський актор Дмитро Нагієв в терміновому порядку звернувся до своїх шанувальників.